Tuesday , November 19 2019
Home / slovenia / Barcelona se je mučila s Celto, nato je udaril Messi

Barcelona se je mučila s Celto, nato je udaril Messi

Catalonian so povedli v 23. minuti. Samuel Umtiti je ze leve strani prostens poslal predložek v sredino, a je žogo z iztegnjeno roko oziroma komolcem ustavil Pape Cheikh. To je pomenilo enajstmetrovko, that jo je iskoristil Messi.

Lionel Messi je dosegel prvi hat-trick v season. Photo: Reuters

Messi hitro odgovoril Olazi
Gostje so v 41. minuti izenačili. Lucas Olaza 20 metrov poslal s prostega strela je žogo čez živi zid s kakšnih. Vratar Barcelone Marc Andre tergen. In ko je že kazalo, also 1: 1 izid polčasa, in Barcelona prišla do prostega strela na desni strani, 25 metrov stran od gostujočih vrat. Messi in jo poslal v levi zgornji jeans nemočnega Rubena Blanca.

Argentinski zvezdnik je v 48. minuti "ponovil vajo", le da tokrat kakšen meter bližje. Žogo s prostega strela je znova zavrtinčil čez živi zid v levi zgornji jeans Blanca. Končni izid je v 85. minuti postavil Sergio Busquets, that je odbito žogo z roba, posora pravil v mrežo. Realom (25:25) of Barcelona, ​​Spain, Madrid, Spain.

Real v Eibarju po 29 minutah vodil 3: 0

Karim Benzema je Eibarju zabil dva gola. Photo: Reuters

Real je pred tem na gostovanju pri Eibarju že v prve pol ure. Madridčani so povedli v 17. minuti. Markom Dmitrovićem podati na levo stran, kjer je osamljeni Karim Benzema zatresel prazno mrežo. Eden Hazard, snow je pomenilo enajstmetrovko in the pablom De Blasisom padel. Zanesljivo jo je izvedel Sergio Ramos. V 29 minus je Lucas Vazquez ob preigravanju Joseja Angela padel, sodnik Adrian Cordero Vega je znova pokazal na belo točko, that jo je izkoristil Benzema za 3: 0. Piko na i zmagi gostov je v 61. minuti z natančnim strelom z roba kazenskega prostora postavil Valverde.