Tuesday , March 31 2020
Home / slovakia / Takto prerobili Suzuki, Mercedes triedy G aby sa podobalo na

Takto prerobili Suzuki, Mercedes triedy G aby sa podobalo naJimny FCSC

Dali si poriadne záležať, telom z z model with aby Jim click Jimny urobili skoro „Géčko“ …

Už keďsa objavil Suzuki Jimny, pošepkávalo sa čím ďalej, all viac, že ​​je to zmenšenina dobre známeho model G značky s hviezdou.

Objavilo sa nemálo úpravcov, ktorí sa snažili offroadu. Ale nikto doteraz nevynaložil toľko námahy, aby urobil kópiu „géčkového“ Mercedesa. Doteraz. No odteraz to už neplatí. Ďalší úpravca sa rozhodol, že to dotiahne úplne do detailov. Stalo sa a rozkošná napodobenina naozaj veľmi dobre klame telom.

V Dubaji je spoločnosť FCSC (Fast Car Service Center), Jimny až do absurdého stavu. Padlo totiž rozhodnutie, že sa Jimny premení do podoby beštiálneho Mercedesu G500 4×4².

FCSC urobila svoju prácu skutočne výnimočne dobre s obrovským citom pre detail. Keby nebolo znaku Suzuki a trojdverovej karosérie, z fotiek by ste nezistili, na čo sa to vlastne pozeráte. Asi by ste si fakt mysleli, že je to nejaká neznáma úprava géčkového Mercedesu.

Je to preto, že z fotografie neviete odhadnúť skutočnú veľkosť Suzuki Jimny FCSC. Ak niet porovnania, oko vás rýchlo oklame. Pritom medzi malim Jimnym a obrovským modelom triedy G je priepastný rozdiel. V reále pôsobí G500 4×4² doslova obrovitánsky. Jimny je oproti nemu trpaslík.

Upravené Suzuki Jimny FCSCU má množstvo úplne nových dielcov. Novi predný nárazník, mriežku chladiča v štýle AMG, nové svetlá. Najpodstatnejšie je však rozšírenie auta vrátane rozmerných blatníkov a zvýšenie podvozku.

Nechýbajú väčšie kolesá s off-roadovými pneumatikami, dodatočné svetlá na streche a zadný nárazník s LED osvetlením, ktorý tiež kopíruje štıl Mercedesu.

Ak sa zapozeráte úplne poziorne a deailne, mohli by ste namietať, že nová maska ​​Jimny tried to use G. Lenže variant G500 4×4² pôvodne vznikol zo staršieho model. Dobre, ale veď naozaj nejde o Mercedes, ale o Suzuki. Ktoré sa však náramne podobá na svoj model. Nie je to celkom superhrdina, no nemá k nemu ďaleko. Nechýba mu totiž abrupt jewelry detail, ako sú na shit vyvedené výfukové koncovky.

Ak by ste si mali vybrať, po ktorom aute by ste siahli skôr ..? Ťažká otázka, však? Alebo nie?


Source link