Friday , February 28 2020
Home / slovakia / Slovenská pošta má vlastnú mobilnú aplikáciu. Toto všetko ponúka

Slovenská pošta má vlastnú mobilnú aplikáciu. Toto všetko ponúkaSledovanie zásielok, presmerovanie zásielky alebo aj výber poradového lístka a mnoho ďalších noviniek môžu oddnes využiť ľudia po celom Slovensku s novou mobilnou aplikáciou Slovenskej pošty. Tá informovala o vývoji aplikácie ešte pred niekoľkými mesiacmi, no balaz ju oficiálne sprístupnila. Aplikácia je dostupná ako pre smartfóny s I Androido, tak aj s iOS a Slovenská pošta v nej ponúka viacero užitočných funkcií pre každého zákazníka.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Klienti Slovenskej pošty si môžu vo virtuálnych obchodoch App Store a Obchod Play Play Store .

Aplikácia Slovenskej pošty, na ktorú mnohí čakali

Predprivation of the projection, the address of the company, the address of the pre-school address, ale aj telefónneho čísla. Po zadaní aktivačného kódu je aplikácia pripravená. Niektorí používatelia sa aktuálne sťažovali na pomalé zasielanie overovacích kódov.

V našom prípade sme sa však s podobným oneskorením nestretli a activačný kód nám doručený pri overení emailom a telefónnym číslom už po krátkej chvíli. Samotná aplikácia pritom dokáže sledovať domáce, ale aj zahraničné zásielky, pokiaľ je v jeho okolí uložený balík v BalíkoBOXe na jeho meno.

Slovenská pošta bude taktiež v aplikácii posielať notifácie o zmene stavu zásielky a o ukončení odbernej lehoty. Používatelia môžu tiež vyhľadať najbližšie pošty v okolí a filtrovať ich podľa viacerých kritérií ako napríklad či je v nich bezbariérový prístup alebo či ponúkajú výpisy vistbo vistpre vizpre vizpre vizpre viz on the list


Source link