Thursday , February 27 2020
Home / slovakia / Politológ Hrabko o Mečiarovi:,, u!!!! Pravý dôvod návratu do politiky

Politológ Hrabko o Mečiarovi:,, u!!!! Pravý dôvod návratu do politikyMys A myslím si, že o tom vie, skôr ho burcuje niekto iný. Nevidím žiadny relevant ný dôvod, aby povstal z popola. De Nikde vôkol Vladimíra Mečiara id reagoval Hrabko na medializované informácie, podtora ktorých Mečiar môže v nadchádzajúcich kandidovať za stranu Slovenská liga.

Podpredseda Slovenskej ligy, cape podpredseda Národnej radiator SR za ĽS-HZDS Tibor Cabaj, pre Teraz.sk potvrdil, že Mečiara s takouto ponukou oslovili a on ju neodmietol. That tom, či ju definitívne prijíma, by sa mal vyjadriť v najbližšom čase. Strana Slovenská liga podľa neho vznikla premenovaním staršieho subjektu s názvom Nový parlament.

Hrabko v tejto strane veľký potenciál nevidí ani pod prípade, že ju expremiér podporí. Í Vladimír Mečiar už neznamená v politike nič, nič v nej nedokáže. Samozrejme, nemôžem vylúčiť nejaké politické špekulácie. Ja by som bol Ja u u u u u u u u po po po daj daj daj natural.

Rovnako skeptický je v prípade nových subjektov, Dobrej voľby na čele s exministrom Tomášom Druckerom, Vlasti so Štefanom Harabinom, Socialistoch.sk Eduarda Chmelára a tradičnej Democratickej strany, ktorú však posilnsi soudi soudi soudi souk za ziši sová návodní sól Sólás. Podle strany hrabia majus Tieto throes naviazať na sebum Cast voličov, ale nie je velmi pravdepodobné, že by Dokázala the prekročiť päťpercentnú Hranicni Vstup na parlament to do.

V takom prípade by hlasy týchto strán prepadli. „Te te by by som som som som som, že stratu časti voličských hlasov,“ odpovedal Hrabko na otázku, flux effect v slovenskej politike môžu tieto strany spôsobiť. At Zatiaľ nevidím žiadny and ľký politický bite žiadnej z týchto strán. Samozrejme, nejaké tie percentá bud bud mať a voľby rozhodnú voliči. Eci eci ľ ľ ľ ľ ť ť ľ ľ al ľ ľ al al ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ ľ zhrnul

Zákaz zverejňovať vısledky prieskumov sa predĺži zo 14 na 50 dní pred voľbami. Poslanci totiž v pondelok (28. 10th) odobrili pozmeňujúci návrh k novele zákona o podmienkach vikonu volebného práva, ním zmenili aj zákon o volebnej campaign. Zmeny sa majú týkať už budúcoročných parlamentných volieb. Hrabko reaguj to, že podle Nehoda nevylúč Zavedenie takéhoto dlhého moratorium on the možnosť ovplyvňovani to verejnej mienky prostredníctvo I zmanipulovaných prieskumov.

„D d medi medi,,,,,,,,,,, ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab naznačil, že prieskum sa dá zverejniť napríklad v zahraničí, Slováci však k nemu budú mať prístup cez internet. Ed Jediné, čo sa dá robiť, je stransparentniť celý proces. Malo by sa to ist spôsobom upratať. Dnes naozaj pôsobí veľa agentúr, niektoré sa objavujú iba pred voľbami. Myslím si, že sa to dá nastaviť, “ povedal.

Jednou podmienkou by podľa neho napríklad mohla byť účasť agentúr v Slovenskej asociácii výskumných agentúr. Aj Ale aj tak nedokážete zabrániť zverej agentovaniu To d pod ist dos i dos dos dos dos dos dos dos dos dos ed ed ed agent agent na na na na natural. Schrálené moratórium na prieskumy je podľa Hrabka v rozpore s ústavou.

„Predpokladám, že pani prezidentka pot v disc pot pot pot pot disc disc disc disc disc disc disc disc disc disc disc disc disc disc disc disc disc ľ disc disc disc disc disc Á á 74 74 74 74 74 bu bu bu bu bu bu bu bu bu bu,, 74, pos pos pos pos pos pos pos pos povedal.

„Nepochybujem o tom, že sa to dá napadnúť na Ústavnom súde. A dalo by sa to podľa mňa stihnúť. In this case, you must be able to use the product, by the way, by the way, by opozícia by už teraz mala. povedal


Source link