Sunday , December 6 2020

Bombardér Cavani späť do Neapola? De Laurentiis: Very good …dnes 21:10
|

Rozne prestupové špekuláci občas nemajú konca a niche jedno z j aj Navrattan uruguajského bombardér to Edinson the pod Cavaniho Vesuvius kDa by mohol opat n SEBA navliecť dres tamojšieho slávneho Celka SSC Neapol.

Návratu jedného z najlepších zakončovateľov histórie í partenopei n by sa potešil aj prezident Aurelio De Laurentiis(69), ktorý by svojho ola strateného syna n po prípadnom návrate do Neapola neváhal dokonca objator. Všetko ale závisí na rozhodnutí Cavaniho vedení francúzskeho šampióna Paríž Saint-Germain.

"Ak sa bude už v Parizi nudiť ai m nebudu vadiť, aka bud to zarábať he nieco menej, potom tu velmi radi privite home renovation náručo of the water otvoreno" cituje prezidenta SSC De Laurentiisa taliansky športový portál Corriere dello Sport.

Ť V Neapole má dvoch synov a naozaj nechápem, ako mu toto mesto nemôže chýba„. Má tu kus svojho srdca. Ak na ho bud tops of the chcieť train Ancelotti sezony a niekto Did you have to complete the znepríjemňovať Parizi bud, bud Mata v Neapoli Vždy svoje útočišt to pokojné " odkazuje Uruguajčanovi na diaľku majiteovi neapolského SSC.

Prezident talianskeho club SSC Neapol Aurelio De Laurentiis

Prezident talianskeho club SSC Neapol Aurelio De Laurentiis

Zdroj: Getty Images

"Is gratification aka De Laurentis ponúkn 6 Alebo 7 eur miliónov ROČNI a PSG hour bude za symbolickejši the ciast of schopné Predator, ako by sma Mohl of nieco Také odmietnuť?" to watch, Aurelio De Laurentiis.

Edinson Cavani prestúpil pod "eiffelovk" v Neapoli to putovalo z roku 2011 a door cassia PARIZE miliónov 65 eur. Z tri roky Dokázala 31-ROČNI uruguajský Reprezentant nastrieľať z SSC least 104 GOLOVNE v historicko rebríčk the club j na Stvrtok I Mies. So 120 gólmi vedie slovenský stredopoliar a kapitán st partenopei ie Marek Hamšík.

ZÁPASY

Tabula

Kurzy prináša


Source link