Tuesday , November 19 2019
Home / poland / wiele deszczowych regionów, w Tatrach sypnie śnieg

wiele deszczowych regionów, w Tatrach sypnie śniegI do not know what you want to do in 10-20 litrów. W Tatrach spadnie do 10-20 centymetrów śniegu. Poza tym wystąpią przejaśnienia, a na zachodzie – rozpogodzenia. Tylko na Pomorzu is 3 l / mkw. Termometry pokażą od 7 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim i Górnym Śląsku, przez 8 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Podkarpaciu. Powieje północny i północno-zachodni wiatr, na ogół słaby i umiarkowany. Tylko na wschodzie okresami powieje dość silnie.

Warunki biometeorologiczne

Najwyższą wilgotność w produdnowych, wyniesie ponad 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku północnym i zachodnim. W całym kraju odczujemy chłód, dodatkowo na południu będzie wilgotno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne, na terenie Wielkopolski neutralne.

Pogoda Warszawa

Pochmurno, okresami wystąpią opady deszczu lub mżawki. Termometry pokażą 8 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Cśnienie wolno rośnie, około południa odnotujemy 999 hektopaskali.

Pogoda Trójmiasto

Pochmurno, okresami popada deszcz lub mżawka. Termometry pokażą 9 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, około południa odnotujemy 1011 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 8 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Cśnienie wolno ro ,nie, około południa odnotujemy 1002 hPa.

Pogoda Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 9 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Cśnienie wolno rośnie, około południa wyniesie 998 hPa.

Pogoda Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 983 hPa.


Source link