Sunday , March 29 2020
Home / poland / Pacjenta uciekła z gdańskiego psychiatryka w wally

Pacjenta uciekła z gdańskiego psychiatryka w wallyUciekinierka trafiła do szpitala ok. 4 tygodni temu z powodu zatrucia narkotykami. Była bardzo wycofana, cierpiała na depresję. Samy Mniej więcej w tym czasie do tej Samej TRAFIL saline to drug kobieta z. Przez czas prowadzenia terapii obie bardzo się zbliżyły i zaprzyjaźniły. Wczoraj (czwartek) pomiędzy godz. 12 i 14 druga z kobiet została wypisana. Gdy pakowała swoje rzeczy, obie wpadły na misterny plan. Ta, która jeszcze miała zostać w szpitalu weszła do walizki koleżanki i zwinęła się w kłębek. Tak opuściła mury szpitala!

– Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia – mówi Lidia Metel-Czarnowska, rzecznik szpitala psychiatrycznego w Gdańsku. – Kobieta, która uciekła gesture bardzo filigranowej postury, waży zaledwie 40 kg. Dlatego też udało jej się schować w walizce. Nie ma prawa przeszukiwać rzeczy pacjentów opuszczających lecznicę. To, że jedna z pacjentek uciekła ustaliliśmy po ok. 15 minutach. Natychmiast poinformowaliśmy o tym policję. Na szczęście stan pacjentki nie zagraża jej bezpieczeństwu. Jej terapia zmierzała ku końcowi i była blisko wypisu ze szpitala.

Nasze informacje potwierdzają policjanci.

– W czwartek krótko po godzinie 13 policjanci z komisariatu we Wrzeszczu odebrali zgłoszenie o tym, że z jednej z placówek na terenie Gdańska oddaliła się 24-letnia kobieta – mówi asp. sztab. Mariusz Chrzanowski, rzecznik policji w Gdańsku. – Trwają jej poszukiwania. Policjantów powiadomił lekarz dyżurny tej placówki.

Gangster zmienił sąd w twierdzę!

Egzotyczny gość odwiedził Bałtyk!

Autor: PP, MF


Source link