Tuesday , February 18 2020
Home / poland / "Co¶ w nim pêk³o". 17-letni Micha³ zabi³ ojca w obronie matki. The scales are 25 lat wiêzienia

"Co¶ w nim pêk³o". 17-letni Micha³ zabi³ ojca w obronie matki. The scales are 25 lat wiêzieniaDo zdarzenia doszło 23 sierpnia tego roku w Międrzyrzeczu Podlaskim (województwo lubelskie). Op w "N na N N N N N N 17 17 17 17 17 17 17—17 17—17 17-17-17—–17 17-17 17 17 17 17 17 17—————-17 17-letni Michał po raz kolejny Wbiegł do kuchni w momencie, gdy jego matka była bita przez ojca. I'm in the kitchen. – Kiedy policjanci dotarli na miejsce trwała akcja reanimacyjna pokrzywdzonego. Niestety pomimo prowadzonej przez załogę karetki pogotowia reanimacji 40-latek zmarł – relacjonowała rzeczniczka bialskiej policji, Barbara Salczyńska-Pyrchla.

17-latek zabił ojca i grozi mu 25 lat więzienia. Matka: Gdyby nie on, mnie by nie było

Po zdarzeniu 17-letni Michał usłyszał zarzut zabójstwa i do aresztu traffic, w którym przebywa do chwili obecnej. Przyznał się do winy. Matka nastolatka opisuje, je nie pierwszy raz stanął w jej obronie. Mąż kobiety znęcał się nad rodziną od lat. Miał kuratora, był też skazany za znęcanie się nad kobietą. Rodzinie założono również Niebieską Kartę.

Policjanci byli u nas wielokrotnie. Zabierali męża, ale on wracał. Marcin [mąż – red.] miał kuratora, miał leczyć się z choroby alkoholowej. Ale ten si Alez tego Alemiał, nic sobie z tych zaleceń nie robił

– mówi matka 17-latka w "Uwadze" TVN. Kobieta podkreśla, gdyby nie syn, mogłaby już nie żyć. – Moje dziecko broniło mnie. Gdyby nie on, to mnie by tu dziś nie było. Kil nas nas nas nas nas,,, nas z z zam zam zam zam zam zam zam zam zam zam zam zam zam zam zam zam zam zam z z z z z z z z z z z op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op op Jak dodaje, w chwili zabójstwa w jej synu "coś po prostu pękło".

17-latek odpowie za zabójstwo ojca. Szkoła podkreśla, że ​​nie wiedziała rodziny that problemach

Kobieta przez dwa miesiące nie mogła zobaczyć syna, bo prokuratura nie wyraziła na to zgody. Podawały jack media, początkowo postępowani to prowadzono w kierunk the nieumyślnego spowodowani to śmierci, ale zarzuty zaostrzono i nastolatkow the został oskarżony zabójstwo it. Za to grozi mu nawet 25 lat więzienia. Prokuratura nie wyklucza zmiany zarzutów 17-latkowi. Będzie on przebywał w areszcie co najmniej do końca listopada. Sąd nie wyraził zgody, żeby odpowiadał za swój czyn z wolnej stopy (nie będąc aresztowanym).

Obrońca nastolatka chce, by odpowiadał on za zabójstwo w afekcie, za które może zostać orzeczona land w zawieszeniu. – Moim zdaniem to była obrona konieczna bądź jej przekroczenie. Ten chłopiec latami znosił sytuację, w której ojciec atakował jego matkę. Ten po prostu starał się ochronić osobę, którą najbardziej kocha – komentuje. Dziennikarze "Uwagi" TVN rozmawiali z Dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych Podlaskim w Mi ktdzyrzecu Podlaskim, w której uczył się chłopak. – nyadnych informacji prob prob w dom dom ony ony ony ony ony ony z z i i go go go go go go ś ś ś ś ś Był spokojnym, zrównoważonym uczniem – powiedział.

>>> Uwaga! TVN: 17-latek zabił ojca broniąc matki. "Gesture spokojnym i zrównoważonym chłopakiem". Nagranie można zobaczyć poniżej:


Source link