Sunday , November 29 2020

Black Friday 2018: Zara, H & M, Rossmann, Sephora, Reserved [PROMOCJE]Black Friday 2018 – kiedy? Najwiopksze juwiocto promocji już on the list of 23. To wła mnie w ten dzień miłoielnicy zniżek b'dą w Zara, H & M, Reserved, czy & Other Stories. Jakie promocje są przewidziane z okazji Black Friday w Polsce? Sprawdalacie listaz sklepów i obowiązujące promocje – już teraz – na gala.pl

Black Friday 2018: LISTA SKLEPAW i promocji. Czarny Piątek, czyli popularne ŚwiŚto promocji odbywa siier roku w ostatni piątek listopada, dzień po amerykańskim świście Dzi ckczynienia. Tradycja, która zawitała w najpopularniejszych sieciówkach i nagpopularniejszych sieciówkach online. Black friday 2016 to idealna okazja, aby upolować produkty, nad którymi wahalięmy się od dłuższego czasu, przecenione nawet o kilkadziesiąt procent! To również zwietny czas, aby rozejrzeć si i za prezentami ajwiątecznymi dla najbliższych i naprawdr sporo na ich kupnie zaoszczżdzić. W tym roku, swój udział w Black Friday ogłosiły już takie marki jak: Rossmann, Zalando, czy Sephora. Niektóre z sieciówek b cadą oferować zniżki nie tylko w piątek, ale przez cały weekend, a także podczas Cyber ​​Monday.

Black Friday 2018: ZARA

Black Friday w Zarze. Przypomnijmy, że hiszpańska sieciówka po raz pierwszy dołączyła do akcji w ubiegłym roku. Wcześniej nie z oferował to kliento zniżek OKAZJA the Czarnego piati. Jak bokudzie w tym roku? Zara ogłosiła włałnie, że na zara.com już o północy, startuje promocja -50% na wybrane artykuły! Użytkownicy aplikacji, mogą ze zniżek skorzystać już od godziny 20.00 w czwartek, a Ci którzy zdecydują si sk na zakupy stacjonarne, zastaną promocje w sklepach w piątek z samego rana.

Black Friday 2018: H & M

Black Friday w H & M polega na oferowaniu przez szwedzką sieciówk na rabatu -20% na wszystko stacjonarnie i online, oraz dodatkowo darmowej dostawy do wszystkich zamówień. Oferta obowiązuje stacjonarnie oraz na hm.com do 24 listopada, a rabat naliczany gesture przy realizacji zamówienia. Promocja obejmuje wszystkie kolekcje: damską, m ,ską, divided, dzieci :cą oraz produkty z serii H & M Home.

Black Friday 2018: Reserved

Z okazji Black Friday w Reserved możemy liczyć na rabat -20% na wszystko! Promocja obowiązuje z kodem RE18BLACKPL. Polska sieciówka zapowiedziała również, że bódzie brała udział w Cyber ​​Monday. My ?licie, że wtedy rabaty będą jeszcze wi ,ksze?

ZOBACZ TE Co: CYBER MONDAY 2018 Co to gesture? Kiedy wypada? Sprawdł szczegóły!

Black Friday 2018 Sephora

Black Friday w Sephorze obejmuje wybrane 100 produktów, na które perfumeria oferuje rabat 30%. Promocje obejmują zakupy zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych. W .ród przecenionych produktów, znajdziemy bestsellery takich marek, jak Huda Beauty, ESTÉE LAUDER, ZOEVA, czy Benefit. Promocje na Black Friday w Sephorze obowiązują w dniach 19.11 – 25.11.2018 r.

Black Friday 2018: Rossmann

podczas Black Friday w Rossmann w ubiegłym roku, sklep oferował promocj, 1 + 1 na perfumy, która obowiązywała przez cały weekend. W tym roku, drogeria nie ponowiła wspomnianej oferty. Na stronie rossmann.pl możemy za to znale ktć wiele przecenionych produktów (m.in. perfum), które w niższych cenach kupimy aż do on 26 lists.

Black Friday 2018: Douglas

Z okazji Black Friday 2018 w Douglasie trwa właychnie Black Week, podczas którego ponad 1000 produktów zostało przecenionych nawet he 70%. Promocja obejmuje takie marki, jak Lancome, Foreo, YSL, czy Giorgio Armani. Promocja obowiązuje na douglas.pl

Black Friday 2018: & Other Stories

Podczas Black Friday brand & Other Stories oferuje swoim klientom scorpio stacjonarnych oraz na stories.com. Potwierdzilinimy również, że sieciówka przewidziała ofert r zniżkową na Cyber ​​Monday, który w tym roku wypada on 26 lists.

ZOBACZ TE pr: BLACK FRIDAY 2018 kiedy i gdzie bACKdą przeceny? [LISTA SKLEPÓW]


Source link