Wednesday , February 19 2020
Home / lithuania / Panevėžietis šovė į tarptautines muzikos aukštumas: reikia dirbti ir neužmigti ant laurų

Panevėžietis šovė į tarptautines muzikos aukštumas: reikia dirbti ir neužmigti ant laurųMingkmingą karjerą darantis 20-metis Lukas Kemėšis – daugybę gerbėjų simpatijų pelnęs electroninės musicos kūrėjas bei prodiuseris, jau ne vienerius metus skaičiuojantis milijonus perklaus „YouTube“ platform ose Spotify ose

Lukes sugebėjo sukurti ir į dienos šviesą paleisti ne vieną žinomą ir klausytojų širdis žirdis užkūįūūavus Proftoeseseses7 20177 20177 2017 20177777777777 20177 2017 2017 201 201 20177777777777777 2017 201 2017-aisiais metais, nuo to laiko

Panevėžietis tvirtina pirmiausia ą kurąąąąiięęęęęęęęęęęęęęęęėęęęęęęęęėęėėėęęėėęęęėęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę ,ę,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

„Kai mano daina bina ilesleista į ether, visada noriu isgirsti protingą critą. Man tai labai svarbu “, – Teigia Lucky Luke.

L. Kemėšis sako, jog muzikos prodiuseris – tox pat menininkas, kip ir visi kit, dirbantys iš įkvėpimo, that is what i work reikalo. Kiekviena jo darbo diena atrodo skirtingai. Kelias dienas gali tiesiog nieko nekurti tarsi atitolti nuo musicos ir staiga – visa galva panirti į kūrybą, joje praleisi kiaurą dieną ar net naktu.

„Sikmingas osįitikitikitikę Lukę, Luk original Luckyie original Luk Luk Luk – Luk – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Luk Lucky Lucky Lucky Lucky Luk Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky Lucky.

Šį slapyvardį Lukas sako pasirinkęs neatsitiktinai. Animacinis filmukas apie drąsuolio kaubojaus nuotykius im Laimingasis Lukas Lucky (Lucky Luke), rodytas per televiziją ir lydėjęs vaikiną nuo mažų dienų, padiktavo jam sceninį varą.

Angi Kadangi esu Lukas, šis varas man puikiai tinka ir skamba tikrai gan įdomiai -, – originalų slapyvardį džiaugiasi atradęs L. Kemėšis.

Išraiškos shirts

Lucky Luke sako, jog savo prodiusuojama muzika žmonėms nesiunčia jokios konkrečios žinutės. Tiesiog labai nori, kadi pajaustų tai, ką jaučia pats kurdamas.

Lukas sutinka, jog konkurencijos music, padangėje tikrai, jaunų bei talentingų atlikėjų vis daugėja. Visgi mano, jog Lietuvos rinkoje ji gerokai mažesnė nei užsienyje.

Pasak jaunojo atlikėjo, jo išskirtinis musicinis skonis formavosi palaipsniui. Tiesiog klausantis beveik visų muzikos style is ieškant išskirtinumo bei ėkvėpimo.

Š Š uo met u muz muz muz muz muz muz muz muz kur muz kur kur kur kur kur kur lab lab lab lab lab lab lab lab lab lab lab lab lab lab air air lab lab lab lab lab lab air lab He mano dainų grojaraščiai yra tikrų tikriausia mišrainė, – juokiasi perspektyvusis atlikėjas. – Klausausi nuo 1980-ųjų roko two šiuolaikinės pop-musicos. Tikrai neapsiriboju savo kuriamu stiliumi. “

Luko prodiusuojama muzika apibūdinama kaip „future house“, house deep house “style, kuris labai energingas ir dažnai tamsus.

Anode L. Kemėšio, jo kūrybinis procesas iši š š og og g g ali ali ir z pas z,,, kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad ų be ų be erk ę erk

Naktinis gyvenimas atsiliepė

L. Kemėšio kūrybą turėjo galimybę vertvert ne te Lietuvos, bet ir užsienio šalių klausytojai.

Ie Kiekviena šalis turo savo kultūrą ir klausytojai tikrai skiriasi, įvertina Lukas. – Turbūt tai priklauso nuo žmonių gyvenimo būdo ir sugebėjimo atsipalaiduoti. “

Anode joe, mocha linksmintis Siu dienų jaunimas išties, tampa visor labia atsipalaidavęs, muzikos Skonis is susidomėjimas progresuoj to the music of sparčia.

Šiuo metu susirinkusia the publika Lucky Luke groj to establish muscle rečia ir neslepi to jog dažn the naktinia the vakarėlia bei intensyvus gyvenimo ritmas atsiliepė sveikata of joe i.

„Dabar susitelkiu į kūrybą. Prieš porą metų kitiems grodavau kiekvieną savaitgalį. Vo ra bet – bet – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Norse minias klausytojų Lucky Luke linksmina reciau, puoc tou pultto ir to to to ant ant ant ant ant ant ant ant ant ant to to to to to to to to to to to to to to to to to to to to to to to to ten to ten ten to to ten ten ten ten ten ten to to ten to to to to to sc to ten to ten ten sc to ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten sc ten sc sc sc sc sc sc sc sc ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten sc ten sc ten sc sc sc sc ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten to to to to sc to sc sc sc sc ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten to ten L L L L L L L Tačiau pradėjus groti ir bendrauti water publika, jaudulys kaipmat išgaruoja.

MTkvėptas MTV

Be the musicavimo, L. Kemėšis neužsiima jokia papildoma veikla. Kaip ir visi jauni žmonės, leidžia laiką su draugais ar savo mergina. Nors vaikinas os omas jo omas jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo an an an an an an an an an an an an inti an inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti inti

L ėmonės žino mano musicą, that mane kaip asmenybę -, – sako Lucky Luke.

Panevėžiečio pažintis su musicos pasauliu prasidėjo jam būnant vos dešimties. Garsais pradėjo domėtis atradęs MTV, transliavusav didžiausius to meto žvaigždžių superhitus. Tada pradėjo ieškoti informacijos apie ą sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus ir sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus sus vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis vis ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir ir sus ir ir sus ir ir ir ir ir sus sus ir ir sus ir Galop pats nusprendė pabandyti kurti.

Po šešerių metų, kaip pats sako, pažaidimo, Lucky Luke kūrinys „LYD (Like You Do) au jau sulaukė didžiulio susidomėjimo Lietuvoje. Tada L. Kemešis supratęs, kad savo gyvenimą nori sieti water muzika.

Populiarumas, anode Luko, atėjo labai natūraliai, tiesiog nuosekliai dirbant.

„Norėjau būti pastebėtas, sav si kčrinius savo į radijo stotis, that sulaukęs susidomėjimo nenustojau kurti ir bandžiau atnešti kažką naujo į Lietuvos muzikos rinką. Mano nuomone, norint susikurti sėkmingą karjerą, reikia tiesiog eksperimentuoti, dirbti ir neužmigti ant laurų “, – itiksitikinęs jaunasis muzikos prodiuseris.

Nors nuo vaikystės save atsimena ip g g labz labų lab lab lab lab lab lab lab lab lab lab lab lab lab kur kur kur kursim kursimsimsimsimsim kursimsim kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kur kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas kas Tiesa, prisipažįsta, jog šiek tiek jautrumo vis dar yra išsaugojęs.

„Esu labai lengvai užsidegantis. Šitos savybės labai nemėgstu “, – šypteli pašnekovas.

Tikslas – Europos radijo stotys

L. Kemėšis sako esantis vienintelis šeimoje, kuriam muzika įaugusi į kraują, tad tėvai dažnai stebisi, kieno genai tai galėjo nulemti. Tačiau, pasak Luko, artimieji jį labai palaiko kiekviename žingsnyje.

„Visada su jais pasidalinu dar neišleistais kūriniais ir netgi sulaukiu patarimų“, – sako jaunasis atlikėjas.

Lukas mano jau atradęs savo vietą po saulę ir net neabejoja, jog muzika, kūryba ir garsai jį lydės toliau.

Ika Muzika yra mano gyvenimas ir mano vienintelis darbas, i kurio pragyvenu. Esu užtikrintas, kad jau atradau savo nišą “, – neabejoja Lucky Luke.

ŠSiais metais sutartį su viena didžiausių įrašų kompanijų pasaulyje „Sony Music“ pasirašęs ir krinū „Cooler Than Me“ išleidęs vaikinas pasiruošęs toliau kurti ir augintis auditoriją. Veržlus atlikėjas prasitaria svajojantis patekti į didžiausių Europos radijų stočių topus ir pradėti aktyviai koncertuoti užsienyje.

Džiaugiasi gimtojo miesto progression

Apie muzikos aukštumas ir tarptautinį pripažinimą svajojantis i Panevėžio church L. Kemėšis dabar gyvena Vilniuje, o jo tėvai yra persikraustę arčiau lietuviškosios Baltijos – į Lietuvos kurortą Palangą. Nors, vaikino teigimu, jis šiuo metu nuo gimtojo Panevėžio yra šiek tiek atitolęs, bet two šiol šį miestą labai mylintis ir turėdamas progą aplanko.

Pasak muzikos kūrėjo, Aukštaitijos sostinė jam – Šiltų prisiminimų kupinas miestas, vaikystės ir paauglystės metai.

„Panevėžys keičiasi į gerąją pusę. Jis tampa dar gražesnis. Esu sužavėtas, kaab dabar tvarkomas miesto parkas. O Panevėžio jaunimas tampa vis labiau atsipalaidavęs ir draugiškesnis -, – gražių žodžių negaili L. Kemėšis.


Source link