Monday , November 18 2019
Home / lithuania / Messi šou Barcelona: trys įvarčiai per 25 min. ir pasiektas Ronaldo rekordas

Messi šou Barcelona: trys įvarčiai per 25 min. ir pasiektas Ronaldo rekordasKatalonai „Camp Nou“ stadione 4: 1 (2: 1) pranoko Vigo elt Celtą “ir susigrąžino pirmą vietą Lig La Liga“ čempionate.

C Barcą “, ipprasta, ie priekį vedė L. Messi, pasižymėjo jau 34-uoju karjeros Ispanijoje metu„ hat-tricku “pagal šį rodiklį pasivijo lygos rekordininką Cristiano Ronaldo.

Leo savo tris įvarčius sumušė per 25 minutes: jis pasižymėjo 23 min. iš 11 meters baudinio ir 45 bei 48 min. kone identiškai preciziškais baudos smūgiais iš toliau nei 20 meters.

Dar vieną įvartį šeimininkams 85 min. pelnė Sergio Busquetsas.

O Barcelona Madrid Madrido Real group turi po 25 taškus ir pirmauja turnyre.

„Real“ futbolininkai šeštadienį taip pat nešvaistė laiko veltui ir svečiuose 4: 0 (3: 0) sutriuškino „Eibar“ kolektyvą.

Stunt atliko Karimas Benzema (17 ir 29 min. Work 11 m), o po vieną įvartį pridėjo Sergio Ramosas (20 min. Work 11 m) ir Federico Valverde (61 min.).

DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, b otūtiūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū DELū DEL DELi ar DELF ar kit ar ar kit kit kit ar ar kit kit kit kit kit kit kit DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL DEL


Source link