Friday , February 28 2020
Home / lithuania / Eurolygos naujokus lyginęs Š.Jasikevičius: „Zenit“ or tox šoklus, bet „platesnis lab ir labiau patyręs ASVEL

Eurolygos naujokus lyginęs Š.Jasikevičius: „Zenit“ or tox šoklus, bet „platesnis lab ir labiau patyręs ASVELKauno „giralgiris“ ruošiasi trečiajam paeiliui Eurolygos mačui namuose – dviguba savaitė atidaroma rungtynėmis prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Giralgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius prieš rungtynes ​​apžvelgė pagrindinius it Zenit “pliusus bei palygino ijveiktu Vilerbano ASVEL.

Š Iš mūsų pusės, to darbo yra daugiau, bet šiaip į tą dvigubą savaitę ypatingai nežiūrime. Ruošiamės rytojaus rungtynėms, he joms pasibaigus eisime prie kitų. Stengsimės nežiūrėti niekur į priekį, i kad d dar d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d dę d d d d d d d d d d d pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil pil„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„ – – – – – – – te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te te

– Kuo Zenit ypatingas?

– Varžovas yra kiki tik susikūręs, labai daug naujų žaidėjų, jiems dar, aišku, reikia laiko, kaip ir kiekvienai komandai šioje stadijoje, bet kontūrai jau yra aiškūs. Tai yra labai gerai besiginanti komanda, žaidžianti fiziškai ir tai yra pirmasis akcentas. Yra daug veteranų, kurie nevengia contacts, imant visas pozicijas. „Zenit“ gynėjai yra labai pajėgūs gynyboje, he einant nuo trečios two penktos pozicijos, yra labai daug ūgio – ir Ponitka, ir Willas Thomasas ir abu „centrai“, kurie tikrai yra dideli. Stone contact, neužleidžiant jiems centimetrų mūsus pusėje, tikrai yra vienas workplace. Kitas akcentas, yra jų charakteris, po aid imo ie ie s ie s s s s s s s s gal gal gal gal gal gal gal gal vo vo vo vo vo vo vo Maskvoje ar Pir arjuje. Tai yra charakteringa komanda, rytoj atvažiuosianti mousse apstumdyti ir apžaisti, turime full būti pasiruošę.

– Dar buvo nesenia the Jusuke auklėtiniams priekaištų women in fiziškumo truks but lygyj to TOKI, R tobulėj but my šiuo Klaus?

– Labai didelis akcentas buvo prieš ASVEL rungtynes, tačiau su tuo nesusitvarkėme la reikėjo laiko priprasti. Busia bus panašus variantas, tick komi komanda nėra tokia šokli, užtat „platesnė“, imant žaidėjų fizinį dalyką. Jie turi žymiai didesnę patirtį, lyginant water ASVEL.

– įiūrint į startą LKL, septynios pergalės vidutiniu 25 stone skirtum, ar žiūrite į šį skirtumą ir ką jis gali atspinddi?

– Niekada į tai nežiūriu. Pagrindinis akcentas yra sekanti treniruotė, sekančios rungtynės. Dar yra labai ankstyva seasono phase galvoti apie tai. LKL, bet mums svarbiausia koncentruotis č mačą po mačo, nes tikrai turime exchange rate žaidimą. Juolab, women dabar ta dviguba Eurolygos savaitė.

– Ar tai gali vis dėlto atspindėti tū didelį atotrūkį, kuris yra didesnis nei anksčiau?

– Work mano pusės tikrai daug mąstymo apie tai nėra, nei galvoju apie tai … Reikia koncentruotis į mūsų komandos žaidimo strain, tas pergales ir tikrai manau, kad narrow bus viso.

– Kokia situacija su Perezu?

– Situacija gera, vakar treniravosi, jei šiandien visas bus gerai, rytoj žais.

– Daugiau?

– Taipa.

Užsisakyk Telia TV sporto packą Eurovýgos rungtynes ​​stebėkite tiesiogiai HD raiška


Source link