Sunday , February 23 2020
Home / latvia / Girgensonam aktīvs mačs, NHL līderei "Sabers" pirmais zaudējums mājās – Hokejs – Sportacentrs.com

Girgensons atkal gāja laukumā nomināli trešajā maiņā, uz ledus pavadītajās 14 minūtēs un 14 sekundēs (1:47 no tām mazākumā) latviešu uzbrucējam izdarot vienu metienu pa vārtiem un nopelnot lietderības koeficientu. Girgensons līdzšinējās 13 spēlēs guvis četrus (1 + 3) rezultativitātes punktus.

"Coyotes" season sāka ar trim zaudējumiem četrās spēlēs, turpinājums izdevies labāks – uzvarēti pieci no sešiem mačiem. Ar 13 punktiem Arizonas vienība bija iekārtojusies Rietumu konferences astotajā vietā, savukārt "Sabers" joprojām bija NHL līdere. Buffalo hokejistiem lieliski bija klājies savā laukumā – nebija piedzīvota neviena neveiksme. Šonakt dāvanu savā 23. dzimšanas dienā gan sev, gan komandai centās pasniegt "Sabers" kapteinis Džeks Aikels.

Tieši Aikels bija tas, kur guva pirmos vārtus, mača ceturtajā minūtē ar plaukstas metienu "Coyotes" cietokšņa augšējā daļā panākot 1: 0. Arī līdz otrajiem mājinieku vārtiem nebija jāgaida, pretuzbrukumu filigrāni izspēlējot Markusam Juhansonam of Skineram – 2: 0. Tiesa viesi nesalūza, č Coyotes ē spēlējot arvien labāk. Tā 70 sekundē ļoti nevainīgā situācijā Kārteru Hatonu no ļoti asa leņķa cauršāva Konors Garlends – 1: 2.

Turpmākajās 40 minūtēs jau izteikts pārsvars piederēja I koijotie, Kuri otrajā GaN, GaN trešajā trešdaļās izdarīj p 15 metienie I, I atbildot attiecīg ar mājiniekie The motion of my voice. "Coyotes" š š 17. ici 17., ot ot ot ot ot ot ot ot ot 17. ot 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. 17. lam lam lam lam 2 2 2 2 2 2 2 2 2 – 2: 2.

Tālākajā spēles gaitā rezultāts nemainījās neither trešajā periodā, nor pagarinājumā. Niks Šmalcs, Mājiniekiem Aikelam, Semam Reinhārtam un Keisijam Mitelštadam war war izdevības neizmantojot. Pēcspēles metienu sērijā kā vienīgais.

"Sabers" ar izcīnītiem 20 punktiem saglabā pirmo pozīciju gan Austrumu, gan visas līgas kopvērtējumā. Buffalo vienība nākamo cīņu aizvadīs naktī uz 2. novembri, kad viesosies pie pašreizējās vicelīderes Vašingtonas "Capitals". Savukārt "Coyotes" ar 11 cīņās iegūtiem 15 punktiem pakāpās uz Rietumu konferences piekto vietu.