Sunday , February 23 2020
Home / latvia / Cena, atmiņa, kameras kvalitāte: pētījumā noteiktas svarīgākās viedtālruņu funkcijas

Cena, atmiņa, kameras kvalitāte: pētījumā noteiktas svarīgākās viedtālruņu funkcijasBaterijas darbības laiks, lielums to the phone, triecienizturība, kameras kvalitāte un lietošanas vieglums, un – cena! Statistik Saskaņā ar šīs i'm in pētīju to Datia piecas svarīgākās viedtālruņos pieejamās funkcijas pasaules I iedzīvotājie. Un kā ir ar Tevi?

Tehnoloģiju uzlabojumi, lai nodrošinātu pēc iespējas viedtālruņa darbību

Daudzi tehnoloģiju giganti – tostarp bee Huawei ir veikuši pētījumus un izmēģinājumus, lai izstrādātu pēc iespējas jaudīgākus procesorus, muscle padarītu phone veiktspēju daudz lielāku. Jaudīgā Kirin 980 čipkop (TAE i iestrādāt Ari jaunajos modelos Huawei P30) nodroš the SpeI darbīb kvalitatīv of the ATRA video, video atskaņošanas the uzņemšanas kvalitāt, flour darbīb the tiešsaistes.

Jebkurš ikdienā ir saskāries ar to neveiklo situāciju, kad telefons pēkšņu izslīd no rokām un to the phone stikliņš ieplaisā vai sliktākajā gadījumā saplīst pavisam. Šī iemesla dēļ phone ražotāji ir pievērsuši lielu specialistī this bee ergonomiski ērtu un ikdienas lietošanai piemērotu dizainu izstrādei. Jaunais, nupat Latvijas tirgū prezentētais Huawei tālrunis Nova 5T ir aprīkots ar 6.26 collu ekrānu, muscle nodrošina patīkamu video skatīšanos un spēļu spēlēšanu, bet tajā pašā laikā sver tikai 174g, pateicotamus tusiam tusiam tusi pamilot nomešanas risku.

Pirkstu nospieduma lasītājs to the phone sānos vēl vieglākai lietošanai

Viedtālruņu izstrādātāji vēl joprojām meklē risinājumus, kā padarīt phone lietošanu vēl parocīgāku un ērtāku. Jaunākais no Huawei, ninja sumnosnana telefonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a telefon telefon telefon telefonaaaaaaaaaaaaaaaaa telefonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa telefona telefonaa telefonaa telefonaaaaaaaaaaaa telefona telefon telefonaaaaaaaaaaaaaaaa telefon telefon telefon telefon telefon telefon telefon telefon telefon telefonaa telefonaa telefona telefonaa telefona telefonaaa telefona telefona telefona telefona telefona telefona telefona telefona telefona telefonaa telefonaaa telefona telefona telefona

Telephones uzlādes iespējas un ātrums ī ī no jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo jo,, kas kas,, kas kas Līdz ar to Huawei ir izstrādājis īpašus algorithm, muscle coordinate čipkopas un procesora darbību, lai sabalansētu enerģijas patēriņu un lai nodrošinātu stabilu programm darbību (vai tās būtu spēles, sociāā tī paē pa pa pa nod pa nod pa nod nod nodēēēēēēēēēē,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,) Lieliska pievienotā vērtība ir jaudīgie lādētāji, kas no 0% līdz 50% phone uzlādē 30 min.

Lai saglabātu un dalītos ar lieliskiem brīžiem ir nepieciešama arvien labāka camera

Līdz ar viedtālruņu lietotāju spēju un ikdienas attīstību, tiem līdzi attīstās arī tehnoloģijas. Ū di di ņ ies ņ ņ video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video video Tā iemesla dēļ tehnoloģiju uzņēmumi cīnās, lai saviem klientiem neliktu vilties un nodrošinātu pēc iespējas labākas kvalitātes kameras.

Huawei Nova 5T ir aprīkots ar mākslīgā intelekta (MI) pal adzību uzlabotām 4 aizmugurējām camerām (48MP HD lēcu, 16MP platleņķa lcu, 2MP macro l unc un 2MP bokē lēcu) un vienu priekšējo 32 phone eu vienu priekšējo 32mp eu camera. Š ē o ap ap a ap a iet telefon telefon telefon telefon telefon telefon telefon telefon telefon telefon telefon k telefon telefon telefon telefon ē,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, k foto foto foto foto foto Ā ā pop pop pop pop pop self self self self self self self self self self self self self self self self self self self self self self self self self Hu Hu self self self Hu self self Hu self self Hu self self self self self self self self self self self self self self self

Ēīšš di it, it,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, it,,,,,, it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad kad,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Jāteic, ka huawei ir ielicis pamatu lieliskai nakts uzēemšanas tehnoloģijai, izstrādājot inteliģentās gaismas jutības, stiprinātā attēlu contradiction tehnoloţiju, kā arī ilgo ekspozīciju un daudzju Huawei Nova 5T piedāvā lietotājiem iespēju uz kristāldzidrus nakts attēlus ar kvalitāti, muscle salīdzināma ar fotoattēliem, muscle uzņemti ar fotoaparātu, muscle uzstādīts uz trijkāja.

Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem cloth rakstiskas EON SIA atļanasjas saņem.


Source link