Thursday , February 27 2020
Home / czechrepublic / za málo peněz hodně muziky [recenze]

za málo peněz hodně muziky [recenze]Awínský Huawei pod svou na značkou pro mladé “Honor distribuuje především chytré telefony, nicméně se sem full se objeví i nějaká ta nositelná electronika. Honor Band, které jsou dostupnou alternativou k nekorunovanému králi fitness náramků, kterým je Xiaomi Mi Band 4. Obstojí v tvrdé konkurenci? Nejen na tuto otázku se dozvíte odpověď v naší recenzi.

Obsah balení a design

V balení žádné zázraky. MicroUSB – USB-A kabel. Nic víc, nic míň. The ball-on jeans naprosto standardní, jen škoda, že se nenašlo místo pro USB-C. Siliconový náramek je vyměnitelný, nicméně nejde sejmout zrovna snadno a chce to trochu cviku.

Z barev je dostupná černá, modrá a růžová, která nám dorazila na testování. Náramek je sice poměrně kvalitní, nicméně během testování se začal nepříjemně špinit. Doporučuji tak zvolit spíše tmavší odstíny.

honor band 5 3
Balení je poměrně chudé

Honor Bandu 5 je z mého pohledu velkou slabinou. Snahu o originalitu či invenci tady rozhodně nehledejte. Pokud bych o Honor Bandu 5 řekl, že je z designového hlediska šedý průměr, jednalo by se o pochvalu. Positivem je mírně zakřivený displej a celý modul náramku, takže na ruce sedí dobře.

Na trhu nicméně najdete mnohem hezčí fitness náramky. Alespoň jeho váha 22 gramů je pěijatelná, nicméně při testování na dámském zápěstí náramek příliš neuspěl vytrvalým odíráním vystouplé kůstky nad zápěstím. Pánové s útlejším předloktím mohou pociťovat podobné nepohodlí.

Ovládání a systém

O Chod Honoru Band 5 se stará uzavřený systém LiteOS, který v mírně rozšířené podobě můžete znát například z hodinek Huawei Watch GT 2. To z náramku dělá snadno ovladatelný a intuitivní kus Elektroniky. Mezi nabídkami listujete pohybem nahoru a dolů, that krok zpět se vracíte tahem zleva doprava. Na ciferník se můžete vrátit rychle s pomocí kapotitního dotykového tlačítka pod displejem.

honor band 5 8
Systém je přehledný a jednoduchý

Z pohledu chytrých funkcí nečekejte nic nadstandardního. Můžete si zobrazit notifikace, podívat se na přehled celodenní aktivity, podívat se na aktuální srdeční tep či délku svého spánku nebo spustit cvičení. Podsubstep kolečkem nastavení se neskrývají pouze nezbytné volby restartování a uvedení do továrního nastavení, ale také stopky, odpočítávání času či možnost změnit ciferník. Těch přímo v náramku moc není, ale v přidružené aplikaci si do náramku můžete dohrát další.

honor band 5 9
Měření probíhá bez problémů

Celkově musím systém pochválit za jednoduchost a odladěnost. In this case, you can see what you want. Honor Band 5 skvěle čitelný díky 0,95 OL AMOLED dysplegia, jehož barvy vypadají náramně. Všechny volby máte na dosah dvěma třemi klepnutími na displej, což je tak akorát. Více se zdržíte chord při spouštění cvičení, což je pochopitelné.

Práce s notifikacemi

Jako u většiny fitness náramků, sudden tady se nedá příliš chválit. Notocece si sice můžete zobrazit i zpětně, reagovat na ně ale nějak nemůžete. Vibram of ICTs by mohly silnější a občas stalo se mi v průběh the testování Také, že sa notifika by zkrátk to nezobrazil to. Snad se jedná o pouhou softwaru, která bude updatem odstraněna. Š je, je ves tak tak tak tak tak tak tak tak ap ap ap z z z ap ap ap ap,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Fitness a sportování

Honor Band 5 čěěěřěřěř Honorovovovčěovověřov ak ak ak ak ak ak ak ak akttt 5t 5t 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon Hon? Sport activity, sporting, sporting, sporting, sporting, waking up. Díky voděodolnosti můžete Band 5 vzít také do bazénu, kde si s ním můžete měřit uplavané bazény.

honor band 5 7
And fitness funkcí nemá Honor Band 5 příliš konkurence

Chrome kroků samozřejmě zvládne náramek měřit také srdeční tep. SPO2, který má být velkým trumfem oproti konkurenci. A ckoli se jedná bezesporu o zajímavý senzor, příležitostní sportovci mého střihu jej příliš nedocení. I'm ale musím pochválit každou snahu v sport o ep ep sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport Jen škoda, že se do náramku nevešla GPS, by je její absence pochopitelná a omluvitelná. My phone is nicméně o měření trasy nepřijdete.

Jestli mám mluvit o samotném měření sportovních activity či krokoměru, tak musím říct, že mu nelze nic vytknout. Je vidět, že Honor, potažmo Huawei, fitness umí a na náramku Honor Band 5 je to zkrátka poznat. Honor Band 5 čistě jen na sport, rozhodně nešlápnete vedle.

Doprovodná aplikace

Tady vidím největší slabinu Honor Band 5. Doprovodná aplikace Huawei Health care, nicméně se nejedná o žádný luxus. Ze spousty dat si musíte většinu závěrů vyvodit sami a pro některá nastavení buddy do aplikace chodit vysloveně neradi. Funny, beautiful and beautiful.

Huawei Health
Huawei Health
Huawei Health
Huawei Health

Honor Band 5 bude vibrovat takkaa vždy co najavíte času, který nastavíte jako nejdřívější hranici pro buzení. Nechce se mi věřit, je má lehká fáze spánku and stejný čas. Její předností je aspoň to, že je dostupná jak pro Android, tak pro iOS.

Výdrž na drums

Výdrž na baterii sice na první pohled vypadá dobře, nadprůměrné hodnoty of nicméně se nejedná o žádné nadprůměrné. Při běžném používání vydrží 100mAh baterie až 14 dní, při střídmějším používání můžete dosáhnout až tří týdnů. Zkrátka žádné extrémní hodnoty. Oproti Samsung Galaxy Fit E sice jedná o nadprůměr, na šampióna od Xiaomi se ale příliš nechytá. I tak ale musím takto dlouhou výdrž pochválit.

honor band 5 4
Výdrž na baterii je příjemná

Pořád je co zlepšovat

Jak shrnout fitness náramek Honor Band 5? I přes všechny výtky se jedná o kvalitní fitness náramek, který má co nabídnout, především pokud jde o funkce a měření sportovní aktivity. Tady snese s n nci, že je mnohdy i předčí.

Na AMOLED displej je pohledět. Funkcemi sice nenabídne nic navíc, ale to málo, co umí, zvládá dobře. Voděodolnost 5 BAR je sice standardem, ale taktéž hovoří and prospěch Honor Bandu 5.

honor band 5 1
Honor Band 5: za málo peněz hodně muziky

Ves je je ves ves ves u u u hor u u s u hor hor hor hor hor hor hor hor hor,, nev nev, nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev nev Tyto pro někoho Honor Bandu 5 o neád níže, než by si zasloužil.

To nicméně kompenzuje cenou, která se zastavila na 999 korách. Xaomi Mi Band 4 znamená, že si v tomto odvětví nemůžete dovolit chybu. A Honor Band 5 si jich dovolil hned několik.

Honor Band 5

Design a zpracování


6.8 / 10

Pohodlnost nošení


7.6 / 10

Doprovodná aplikace


6.1 / 10

Klady (+)

  • přesné měření fitness activity
  • měření okysličení krve
  • dobrá výdrž na baterii
  • sympatická cena
  • jasný a čitelný AMOLED displej
  • voděodolnost

Zápory (-)

  • nudný design
  • horší doprovodná aplikace
  • špatná práce s notifikacemi
  • nespolehlivý inteligentní budík

Source link