Friday , February 21 2020
Home / czechrepublic / Vodafone odstraňuje háčky, ukázal nové neomezené

Vodafone odstraňuje háčky, ukázal nové neomezenéVodafone nabídl v létě neomezená data i s voláním a SMS zprávami, což případní zájemci mohli sehnat už od 599 Kč za SIM card. Operatorium nenabízel neomezená data pro jednotlivce, na takto výhodnou nabídku dosáhli pouze čtyři uživatelé, kteří se podepíšou pod jednu smlouvu.

K u je n n n Vo Vo Vo Vo Vo Vo Vo Vo Vo C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C UP C C C C C C C C UP UP UP UP UP bo UP UP UP Pokud by si tedy takový A to už tak atraktivní cena není.

Samozřejmě pokud si pořídí neomezená data, Vodafonu méně lidí, cena výrazně naroste. Jedna SIM s neomezenými službami vyjde na 998 Kč. Po započítání pevného připojení se tak čtrata za měsíc pro dva vyšplhá na 2396 Kč. Potenciální zájemci navíc musejí počítat s tím, že rychlost je u všech nabízených recipeů přiškrcena na 10 Mb / s, což není zrovna moc.

Nabídka recipeů Vodafone Neomezený

Photo: archív operátora

Nově i pro jednotlivce

Rozšířením nabídky nicméně výše uvedené platí skutečně už jen pro rodiny – jednotlivci si nyní mohou pořídit recipe s neomezeným daty za 799 Kč. K tomu ale stále musí vlastnit recipe s pevným připojením, jehož ceny startují na 399 Kč.

V součtu se tak cena pro jednotlivce vyšplhá na 1198 Kč, v této sumě je započítáno pevné i mobilní připojení. Vodafone nicméně avizoval, že nabídka je časově omezená, nový recipe si jednotlivci budou moci pořídit pouze od 1. 11. do 31. 1. 2020.

Přehled nových tarifů nicméně nabídkou popsanou výše nekončí. Vodafone si totiž pro jednotlivce ř neomezená data tak. U této nabídky tedy nebude omezena ani kapacita stahovaných dat, ani rychlost připojení.

Samostatná SIM s neomezenými daty i rychlostí jejich stahování, s neomezeným voláním i SMS, 1000 minut volání do zahraničí a s roamingem and světě tıden zdarma však již vyjde na 1799 protect měsíčně. S pevným internetem vyjde neomezená SIM na 1597 protect měsíčně.

Nové tarify Vodafonu pro jednotlivce

Photo: archív operátora

Tarify pro rodiny jsou výhodnější

Jack j z řádků VISA patrné, Genoa tedy BuDou stale nejvýhodnější tarify pro Rodiny. Nyní si alespoň BuDou moc is described pořídit neomezený i jednotlivc of stubble by h muselina the domlouvat s někým dalším.

Ě Chtěli jsme v České republice rozhýbat trh s neomezenými daty, a to se povedlo. Jako první operátor jsme v červnu přišli se stálou nabídkou neomezených mobilních dat pro rodiny i skupiny přátel. Jsme rádi, že se trh dál vyvíjí, a my samozřejmě pruning rozvíjet i naše služby. Nyní jsme vyšli vstříc zákazníkům, kteří si přáli neomezený described pro jednotlivce, i těm, kteří volali i po neomezené rychlosti připojení, “Quekl Quique Vivas, viceprezident Vodafonemn Czech Republic.


Source link