Tuesday , February 18 2020
Home / czechrepublic / Telefonovat je možné už i s banánem. Nápad nadchl stovky lidí

Telefonovat je možné už i s banánem. Nápad nadchl stovky lidíS netradičním nápadem přišli tvůrci již v roce 2017. Tehdy vybírali prostředky na rozjetí masové výroby prostřednictvím crowdfundingového serveru Indiegogo. Jakkoliv se může zdát nápad zbytečný a nesmyslný, banánový phone nadchl bezmála čtyři stovky lidí, kteří tvůrcům přispěli 44 850 $, tedy něco málo přes milion protect.

Dive dva roky trvalo nadšencům, ne se se ledy pohnuly a přístroj se do výroby the friendly skutečně do. Nyní přislíbili fanouškům, Banja Phone objeví ještě před Vánocemi, avšak zatím pouze v zahraničí.

Pořídit si novinku budou moci případní zájemci za $ 40, tedy v přepočtu za 920 protect. Bluetooth handsfree, které vydrží na baterii pracovat několik dní. Obsluhovat s ním tak budou moci všechny příchozí i odchozí hovory, aniž by museli brát svůj běžný phone right.

Banana Phone

Photo: archív výrobce

Ana Banana Phone doplňkem pro lidi, kteří už maji matlání po dotykovém displeji a neustálém sledování notifikací. Svůj phone memžete nechat ležet kdekoliv v dosahu signálu Banana Phonem obstarat skutečně jen to, co je opravdu důležité, ř přiblížili své pohnutky k výrobě novinky tvůrci.

Sami ale připouští, že jde o nadsázky určitou form. „Nic nedokáže rozproudit komunikaci v klubu nebo na party tak jako Banana Phone,“ prohlásili tvůrci s tím, že novinka dokonce může zvonit jako známá anglická písnička pro děti, která nese stejnv nj zvevnj nj zv.

Banana Phone

Photo: archív výrobce


Source link