Tuesday , February 18 2020
Home / czechrepublic / Nový trend v rychlém občerstvení? Restaurace chystá hamburger cloth table

Nový trend v rychlém občerstvení? Restaurace chystá hamburger cloth tableRebel, bezmasá varianta oblíbeného Whoppera a Chicken Kinga se ujala and Spojených státech. Podle analytiků společnosti Barclays se během období testování zvedla návštěvnost restaurací o 18 procent. A to jsou sympatická čísla.

Letos v létě Burger King étokem své švédské pobočky i i z zezžem bezmasé hamburgery s názvem Rebel úspěch. He náhražky table se and Spojených státech postarala firm Impossible Foods, „maso” pro švédské zákazníky vyrobila společnost Vivera.

Alternativní varianta se pěřímo na vegetariány a vegany, ale především na takzvané flexitariány, kteří konzumaci table neodsuzují, ale snaží se ji omezovat. Právě flexitariánů podle odhadů výrazně přibývá, zatímco počet vegetariánů a veganů se příliš nemění.

Stravovac byznys tak rozpoznává nový typ konzumenta. O něj teď přední světové firmy svádějí boj. Burger King se předhání se svým konkurentem McDonald’s. Ten představil bezmas hamburger v září, a to v Wing. Svou bezmasou variantu má i německý McDonald’s. Burger s názvem The Big Vegan TS je ze sóji a tu fastfoodu dodává společnost Nestlé.

Burger Kingu po Evropě, zatím zřejmé není. A stejně tak jisté zatím není, kdy se začnou bezmasé hamburgery prodávat.


Source link