Thursday , February 27 2020
Home / czechrepublic / Liberec: Otec o smrtelné nehodě u obce Mníšek: Zveřejnil dopis!

Liberec: Otec o smrtelné nehodě u obce Mníšek: Zveřejnil dopis!From po tragické nehodě na Liberecku promluvila na Facebooku Mája H. V obsáhlém vyjádření řekla, že při páteční nehodě nedaleko Liberce zemřela její matka a dvě její mladší sestřičky. Podle ní žena po prohraném sport o opatrovnictví spáchala tzv. rozšířenou sebevraždu.

Nes S nesmírně těžkým srdcem musím říct, že oběťmi včerejší tragické dopravní nehody mezi Frýdlantem a Libercem byla moje máma a její dvě nejmladší děti, mé sestry, kterım by letlo j. Í í m jak b jak jak jak jak j j j j,,,,,, a ov ov a a a a a napsala Mája H.

Mladá žena and svém příspěvku také obvinila úřady z nečinnosti a spoluviny na tragédii, ke které došlo. Hovořila o tom, že navzdory varování a údajným výhrůžkám matky, žádný z oslovených úřadů nepodnikl nic, aby tragédii zabránil.

Ice Velice důrazně chci upozornit na neschopnost české státní správy, úřady jako jsou OSPOD Liberec a OSPOD Frýdlant (sociálka) a SVP Frýdlant, což je středisko výchovné péče, kam jsme dochn, dojn, dojn prohlašuje

„Veškeré státní orgány včetně kriminální policie byly několikrát upozorněny mnou, sestrou a otčímem, i jinými členy rodiny, že máma není zcela psychicky v vážn je ublížit. Bylo to několikrát zapsáno do různých záznamů a nikdo na to nebral zřetel, do je psych psych,,,,,, az psych psych psych psych psych psych psych psych ““ “psych,, psych psych,, psych psych,

Martin K. jak napsala Veděli publikoval Mája, tatónek obou holčiček, dopis, který měl bıt odeslán již v srpnu na zmíněné úřady. Varuje v něm před možným násilným jednáním matky a vyzývá úřady k zajištění bezpečí obou děvčat.

Text, který zveřejnil Martin K.Text, který zveřejnil Martin K. |

Přepis dopisu (diaper redakčních zásahů): Dobrý den Všem.

Píši raději Všem, neboť v současné situaci nevím koho oslovit. Nyní, když vyšla najevo pravda led led ed ed ed ky ky ky ky ky ky ky,,,,,,,,,,,,, ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě, ě ě ě, ě,,,,,
Jžž n fotkolikrát jsem dokládal a nabízel podklady (fotky, nahrávky, svědectví), které by Vám přiblížily stavy do kterých se dostává. Výhružky smrtí vlastní a dětí nebyly ojedinělé.
Včera 19. 8. 2019 Vás, jako krizové opatrovníky k zajištění bezbečí obou děvčat, that is, vážívám vás.
Mám důvodné obavy, aby matka neublížila dětem, and snaze ublížit mně, tak jak to dělala v domácnosti když jsme spili.
Doufám, že alespoň nyní v této věci zjednáte nápravu chyb, kterých jste se dosud dopouštěly.
Nechci zbytečně šířit paniku, jen bych klidnější, kdyby to mohl mít někdo pod kontrolou.
Neberte tento e – mail. Berte ho prosím jako věcný.

Blesk kontaktoval Máju H. i Martina K., aby se mohli k celé záležitosti dále vyjádřit. He informs the pruning of the branch.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo
v Centru krizové intervence 284 016 666.
Služby jsou poskytovány nonstop.


Source link