Sunday , February 23 2020
Home / czechrepublic / Divné utkání, ohodnotila Kvitová porážku. Teď psychicky vyčerpanou tenistku čeká výzva největší

Divné utkání, ohodnotila Kvitová porážku. Teď psychicky vyčerpanou tenistku čeká výzva největšíPetra Kvitová svedla na Turnaji ňňrovatat d d d d dva,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,…………………………………………………………………………………………………………………………………. Teď českou tenistku čeká and skupině výzva největší. Utkání proti světové jedničce, Ashleigh Bartyové. Pokud by ji dokázala poraz, měla by stále možnost postoupit do semifinále. Avşak, jack přiznala, psychicky na tom není nejlíp. „Musím se z toho oklepat,“ prohlásila dvojnásobná grandslamová vítězka.

SNTV

Dvě porážky na Turnaji mistryň a česká tenistka je téměř na pokraji vyřazení. I když. Možnost tady stále je. Pokud by Petra Kvitová and čtvrtek v Šen-čenu porazila Ashleigh Bartyovou mohla by za určitých okolností ještě postoupit. Avšak nebude to vůbec, nebo psych světová šestka není v ideálním psychickém rozpoložení.

Třísetové bitvy s Naomi Ósakaovou a Belindou Bencicovou jí vzaly hodně er, a to nejen fyzických. Zatímco po utkání s Ósakaovou byla ještě celkem v pohodě, po zápasu s Bencicovou už je podle svých slov psychicky vyčerpaná. „Byl to takový divný zápas, TA prohlásila Kvitová v rozhovoru na webu WTA poté, co nestačila na talentovanou Bencicovou.

„Myslím, že jsem začala dobře, service mi šel, ale pak jsem najednou začala dělat dvojchyby. Bylo to opravdu zvláštní utkání, yp vyprávěla dvojnásobná grandslamová vítězka, kterou nyní and skupině čeká světová jednička. „Musím se z toho oklepat, abych se mohla připravit na Ash,“ uvědomovala si.

Je Ash je světová jednička, je to velká výzva. Vždy proti ní ráda hraju. Udělám vše, co bude v mich silách. Bude to nejen o service, ale i rozmanitosti, od dodala Kvitová, která se letos s Bartyovou utkala už čtyřikrát a vždy to byla napínavá podívaná. V Sydney a Australian open se z vítězství radovala Kvitová, v Miami to Pekingu pak Bartyová.


Source link