Friday , February 28 2020
Home / czechrepublic / Bıky čeká crisis, Panny začátek, Střelce pokušení. Horoscope na listopad

Bıky čeká crisis, Panny začátek, Střelce pokušení. Horoscope na listopadListplněk čekejte 12. listopadu a měsíc bude and znamení Býka. Co to pro vás znamená? Sie si musíte dávat pozor hlavněna krk. V této době budou kolem řádit nejrůznější virózy, které vás nejen mohou připravit o hlas, ale taky můžou způsobit pěknou angínu. 12. yst ho kol kol kol kol 12. 12. 12. 12. tv 12. tv rd rd prot ad ad ad ad ad ad ad ad ad ad ad ad prot prot prot prot prot prot prot prot Tak se to radši ani moc nesnažte.

Co dalšího listopad přinese právě vašemu znamení?

Beran (21. 3. – 20. 4.) 3 holes – Smrt – rytíř pohárů

Listopad pro vás začne velmi příznivě, na jeho počátku budete těžit z práce, kterou jste odvedli dřív. Vaše pozice je pevná a všechny trumfy máte v rukou. Vyžijte tyto dny k oddechu a přípravě na věci, které teprve přijdou. Bude totiž nutné rozloučit se s něčím, co je pro vás velmi důležité. Změna je ale přirozenou součástí života a vám nezbude nic jiného než se s ní smířit. Konec listopadu se ponese and znamení vztahů a citů, které převládnou nad všemi ostatními oblastmi života.

Bike (21. 4. – 21. 5.) 5 pentaklů – 8 pohárů – Velekněžka

Začátek měsíce pro vás nebude snadný. Listopad pro vás začne pořádnou životní krizí, která navíc ponese nepříjemnou pachuť zrady: budete mít pocit, že na vás byla spáchána křivda, že vám bylo upřeno cosi, co je práve. Kvůli těmto negativním pocitům upadnete do pasivní odevzdanosti a nejistoty. Cestu z ní najdete v sobě. Mus í se naladit na svůj vnitřní hlas, vytáhnout intuici na maximum a řídit se tím, co vám vaše nitro sdělí. Tak se zase dostanete k sluncem prozářenější existenci.

Photo: fizkes, Shutterstock.com

Začátek listopadu se pro Býky ponese and znamení zrady

Blíženci (22. 5th – 21. 6.) Mírnost – Luna – 5 pohárů

Začátek listopadu vás naučí umění kompromisů, protože je budete muset dělat v jednom kuse. Jednou se budete jitou, jindy jako poražený, ale myslete na to, že kompromisy jsou vlastně vítězstvím obou stran. V polovině měsíce upadnete do jakéhosi strachu a deprese z toho, jak moc v nací na vás závisí, jak je život těžký a stressující. Z tohoto období temna vám paradoxně pomůže až úplné dno – až vám bude nejhůř, myslete na to, že právě ode dna se můžete odrazit a vyrazit zase na cestu zpět k hladině.

Rak (22. 6 – 22 7.) 5 pohárů – 5 mečů – 7 pohárů

S listopadem pro vás přichází poměrně těžké období – tento měsíc v roce vám nesvědčí a pravidelně pociťujete podzimní chmury. Nejinak tomu bude i letos, začátek listopadu z vás zkrátka vysaje veškerou energii. Nesnažte se z toho dostat silou, nelitujte se a nefňukejte. Ani jedno vám nepomůže. Ignorujte svoje sobecké ego a raději se zaposlouchejte do vlastních pocitů. Prozradí vám, kudy cam.

Lev (23. 7th – 22. 8.) Věž – 10 pentak – Svět

I tak silné znamení, jako jsou Lvi, může zdolat podzimní tesknota – a to se i stane. Na podzim se všichni stahují víc do sebe, netráví tolik času s druhými, ale spíš v poklidu domova. Kvůli tomu se budete c ostit osaměle, bude se vám stýskat po dlouhých letních dnech s přáteli. Něco s tím udělejte a investujte do toho svou energii. Pořádně se do toho obujte a zorganizujte nějakou společenskou akci. Jako Lvi na to máte friendly sil.

Photo: ImYanis, Shutterstock.com

Lvům bude chybět letní setkávání s přáteli

Panna (23. 8 – 22 9.) 2 pentakly – 10 holí – královna mečů

Prévě teď se nacházíte na začátku nového projektu, nové životní etapy. Na dosah ruky máte všechny možnosti a je jen na vás, kterou si vyberete. Važte pečlivě, bude to důležitější, než si teď možná myslíte. Pokud si toho navíc naberete moc, brzy se zhroutíte pod tlakem povinností a horou stress. Jednou z vizev listopadu je pro vás naučit se říkat ne. Kromě toho u vás dojde k určitému citovému ochlazení.

Váhy (23. 9. – 23. 10.) 5 pentaklů – Síla – 6 holí

Začátek měsíce pro vás nebude příliš příznivý – budete vyloučeni z kolektivu, na němž vám velmi záleží. Pro váhy je odstřižení z jakékoli společnosti vždycky obtížné, takže to neponesete moc dobře. Se ztrátou se musíte vyrovnat sami, v tom vám nikdo nepomůže. Ale nebojte se, budete mít friendly sil na to, abyste toto odmítnutí zvládli. Jedině když najdete vnitřní rovnováhu, začnete se zase and svém životě citit pohodlně a šťastně.

Štír (24. 10 – 22 11.) páže pohárů – 2 holes – 9 pohárů

V listopadu vás čeká situace, do které se Štíři neradi dostávají: budete muset přijmout něčí pomocnou ruku. Nějak se totiž přihodí ZA se ocitnet Primo uprostřed konflikti was mezu D or the stanovisky a nebudet sa mise moc is hnout z. Vy sice umíte věci rozseknout a rozhodovat se sami za sebe, ale tady budete pot tadebovat pohled zvenčí, pohled někoho zkušeného, ​​ale zároveň nezainteresovaného. Ocekněte si o pomocnou ruku a bude vám podána.

Střelec (23. 11. – 21. 12.) Poslední soud – eso pentaklů – 5 mečů

V listopadu pojedete na příjemné a pohodové vlně. Povedlo se vám zorganizovat si čas a život obecně. Cítíte, že máte vše pod kontrolou. Jenže toho klidu na vás bude až moc a ho bud ho bud bud bud bud bud bud bud bud bud bud bud nar bud bud bud bud bud bud bud bud bud bud bud nar nar nar bud bud nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar,,,,,,,,,, nar nar,,,,,,,, nar nar nar, nar,,, nar nar nar nar nar nar nar nar nar, nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar…………………………………………………………………………..,..,,, Nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar nar,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, nar Nedělejte to. Listopad je pro vás čas odpočinku, na impulzivní rozhodnutí a investování energie není prostor.

Kozoroh (22. 12 – 20. 1.) 7 holí – královna pohárů – 6 pohárů

Tento měsíc pro vás nezačne slibně – budete se muset bránit před nepřejícností druhých, zvláště v rámci pracovního života. Je potřeba, abyste se obrnili vůči jedovatým slovům a nepříjemným pohledům. Velkou oporu najdete and své drahé polovičce, která vám bude parťákem na každém sketch a empaticky vás vyslechne i poradí. Ť Opť jí j,,,,,,, ni,,, ťť ,ťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťť?

Photo: Antonio Guillem, Shutterstock.com

Ale partner jim bude velkou oporou

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) Spravedlnost – 4 meče – 6 pohárů

V prvních listopadových dnech vás čeká kolečko po úřadech, které ale proběhne naštěstí poměrně rychle. Chromium toho pro vás bude velkım listopadovým harmonii a rovnováhu mezi rodinným a pracovním životem. To je něco, co vám nejde, ale je to pro vás naprosto nezbytné. Vodnáři se totiž potřebují cítit spokojeně – jinak zkrátka utečou. Pečlivěji plánujte čas na práci, své blízké, ale taky na sebe!

Ryby (21. 2nd – 20th 3rd) rytíř holí – 3 pentakly – 3 meče

Necháte se inspirovat zajímavým člověkem, který vám vstoupí do života a naprosto vás okouzlí. Nemusí to bıt nutně milenecký vztah, ale prostě najdete někoho, ke komu budete vzhlížet. Pokusíte se propracovat na jeho úroveň, ale to rozhodně nemáte zapotřebí. Buďte sebevědomí a uvědomte si, v čem jste dobří a že nepotřebujete zvenčí, abyste si byli vědomi své hodnoty.


Source link