Tuesday , March 31 2020
Home / czechrepublic / Alfa Romeo opět opuští segment sporťáků. Přestává vyrábět lehkonohou 4C

Alfa Romeo opět opuští segment sporťáků. Přestává vyrábět lehkonohou 4CTak to je špatný týden pro všechny alfisty. GTV a supersportem 8C, vyšlo najevo, že výroba 4C končí.

Alfa Romeo opět mění strategy, jako už poněkolikáté v posledních letech. GTV a supersportu 8C se chce zaměřit na vozy v obchodně zajímavějších segmentech. Alfkl od sporťáků je ale ještě rychlejší, než se čekalo.

Vyšlo totiž najevo, že italská automobilka ukončila výrobu lehkého sporťáku 4C. Poprvé o tom informovala francezská média, zprávu ale potvrdily i britské servery, které si všimly, že napříč Evropou 4C zmizela z konfigurátorů. Aktuálně už není ani v tom českém.

Automobile si tak bude možné pořídit už je ze, kterých ale nebude mnoho. Již and zmíněné Francii má bıt k dispozici jen nějakých 20 exemplářů. Colic vozů bude případně dostupných Nas, zjišťuj but oficiálního zastoupení, p Ohleda na velikost našeho trhe prot tomi francouzském the však OBrien on Sklady nečekej.

Konec Alfy Romeo 4C nicméně byl ke smutku všech jejích fanoušků očekávaný. Spider. 4C Spider. C C oni C C k C k k k k k k 4C Spider. Letos pak vyšlo najevo, 4C ke konci roku zcela skončí. Nakonec se tak ale stalo ještě o pár týdnů dříve.

Důvodem jsou nepochybně slabé prodeje. We will provide you with the most favorable information on the market. We will be able to provide you with the best service. Lo sa ho v j Evropa prodalo bird 421, zatímco Takový Porsche 718 Boxster / Cayman Melo z tu dobi 8202 prodaných exemplářů. Otázkou navíc je, zda na takovém autě Alfa vůbec vydělávala.

Pod vedením Mikea Manleyho, nového šéfa koncernu Fiat Chrysler Automobiles, Alfa Romeo cestou racionalizace nabídky. Místo sporťáku a supersportu, které sice nadchnou fanoušky, ale moc nevydělají, m na na na naop mod modelyelyelyelyely modely modely mod modely modely mod mod mod mod mod mod modely mod mod mod mod mod mod mod mod mod modely modelyely mod mod mod mod mod mod modelyelyely modely mod mod mod mod mod mod modelyelyely modely mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod modely mod modelyelyely modelyelyelyely mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod modelyelyelyely modely modelyely modely mod mod mod modely mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod modely mod modelyelyelyelyelyely Konkrétně půjde o dvě SUV, compact ní a malé. Na exotiky má případně dojít až později.


Source link